OC Team

Print Friendly, PDF & Email

Hieronder vind je het fotoboek van het oudercomité.  We vinden het zeer belangrijk dat we naar alle ouders toe herkenbaar en bereikbaar zijn. Daarom hebben we ook de namen van onze kinderen vermeld.

Laat weten als ook jij erbij wil zijn!  Zelfs al help je slechts één keer … elke hand is welkom!

Contacteer ons zeker wanneer je vragen of opmerkingen hebt!

 

chara Chara Baeyens (0499/33.36.81)
charabaeyens@hotmail.com

  • Mama van Lotte (2KB) en Kobe De Laet (1KA)
  • Contactpersoon van 2KB en 1KA
jan Jan Borms (0486/95.24.71)
jborms@gmail.com

  • Papa van Lotte (6L) en Rune (3LB)Borms
  • Contactpersoon van 3LB en 6L
tom Tom Crabbe (0497/81.84.99)
tomcrabbe@telenet.be

  • Papa van Jarre, Jenne (2KA) en Lente (1KA) Crabbe
  • Contactpersoon van 2KA en 1KA
vera Vera Camermans (0486/52.67.67)
Vera.Camermans@telenet.be

  • Mama van Wouter (6L) en Jeroen (3LB)  en Sofie (2KA)Van Den Bossche
  • Contactpersoon van 6L, 3LB en 2KA
eddy Eddy Clottemans (0498/80.73.61)
Clottemans.van.gijsegem@telenet.be

  • Papa van Milla (5L) Clottemans-Van Gijsegem
  • Contactpersoon van 5L
brigitte Brigitte De Paepe (0473/70.04.43)
brigitte_depaepe@hotmail.com

  • Mama van Roos (5L) en Blanche (3LB) Van Dycke
  • Contactpersoon van 5L en 3LB
 aniek Aniek De Smet (0475/46.83.09)

  • aniekds@yahoo.comMama van Kobe De Blende (2LB)
  • Contactpersoon 2LB
dirkd Dirk Diddens (0472/61.99.33)
dirk.diddens@gmail.com

  • Papa van Jolien (6L), Flore (3LB) en Luka (1LB) Diddens
  • Contactpersoon van 6L, 3LB en 1LB
annelies Annelies Fayt (0498/69.65.12)
annelies.fayt@gmail.com

  • Mama van Eleonora (2LA) en Oscar (3KB) Honings
  • Contactpersoon van 2LA en 3KB
agneta Agneta Gernaey (0486/56.50.49)
Agneta.gernaey@telenet.be

  • Mama van Dauwe De Ridder (1LB)
  • Contactpersoon van 1LB
tanja Tanja Ghysens (053/39.95.50)
tg@ghysens-advocaten.be

  • Mama van Alexander (3LB) Bloeyaert-Ghysens
  • Contactpersoon van 3LB
 caroline Caroline Lemaître (0477/60.20.55)
caroline.lemaitre@telenet.be

  • Mama van Lola Daghuyt (2LA)
  • Contactpersoon van 2LA
filip Filip Meert (0476/47.67.51)
info@fme-projects.be

  • Papa van Seppe (5L) en Tibe (2LA) Meert
  • Contactpersoon van 5L en 2LA
 karen Karen Paul (0479/40.25.20)
karentje.paul@gmail.com

  • Mama van Milan (1LA) en Jonas (2KB) Van der Elst
  • Contactpersoon van 1LA en 2KB
tinastani Stani Vankerkhove (0477/89.59.49)
Tina Stylemans (0486/06.50.36)
tst.vk@telenet.be

  • Papa en mama van Maura (4LB) en Len (2LA) Vankerkhove
  • Contactpersoon van 4LB en 2LA
 mia Mia Venken (0477/44.51.04)
mia.venken@gmail.com

  • Mama van Seppe (3LB) en Hanna (2LB) Vermoesen
  • Contactpersoon van 3LB en 2LB

 

Top